с. Новопідкряж. Новопідкрязький НВК

Семінари, конференції, педради

П Е Д Р А Д И   2013-2014 н.р.

Черга денна

30  серпня  2013 року

1. Моніторинг організації навчально-виховного процесу школи за 2012-2013 навчальний рік.
  2. Затвердження плану роботи школи на 2013-2014 н. р.
  3. Затвердження плану роботи педагога-організатора  на 2013-2014 н. р.
  4. Затвердження плану роботи бібліотеки на 2013-2014 н. р.

листопад  2013 року

1. Особистісний ріст молодого  педагога  в умовах  самоосвітньої  діяльності  як мета  педагогічного процесу.
  2. Сучасні психолого – педагогічні  підходи  до  розвитку обдарованості  старшокласників  на уроках  хімії в умовах  профільного навчання

січень 2014 року

1. Моніторинг  якості знань учнів з І семестр.
  2. Моніторинг організації  навчально – виховного процесу  учнів 1-2 , класів в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової  загальної освіти .
  3. Компетентнісний  підхід  класного  керівника  до створення  системи превентивного  виховання школярів
  4. Робота педагогічного  колективу  по забезпеченню гігієни праці  як  основи створення  оптимальних умов навчально – виховного процесу

4.

квітень  2014 року

1. Інноваційні освітні  технології на уроках  математики як  запорука  підвищення  рівня якості освіти  школярів.
  2. Система  роботи ГПД  в умовах  реалізації  основних  напрямків  «Національної стратегії розвитку освіти в Україні на  період до 2021 року»
  3. Про підсумки атестації педагогічних працівників.
  4. Про організацію ДПА в 4 класі.
  5. Про вибір предмету ДПА в 9 класі.
  6. Про організацію ДПА в 11 класі

травень 2014 року

1. Про організацію навчальних екскурсій та навчальної практики для учнів 5-8, 10 класів.

2. Про організацію оздоровлення обдарованих та талановитих дітей в пришкільному таборі.

червень  2014 року

1. Про закінчення учнями 1-3 класу навчального року і перевід їх до наступних класів.

2. Про результати ДПА  в 4 класі, перевід учнів 4 класу до наступного класу.

3. Моніторинг якості знань учнів навчального закладу за 2012-2013 навчальний рік.

4. Про закінчення учнями 5-8, 10 класів навчального року і перевід їх до наступних класів.

5. Про закінчення учнями 9 класу школи ІІ ступеню і випуск їх із школи.

6. Про закінчення  учнями 11 класу школи ІІІ ступеню і випуск їх із школи.

7. Про нагородження учнів 5-11 класів Похвальними листами «За особливі успіхи у навчанні», «За високі досягнення у вивченні окремих предметів

Протокол №1 2013 н.р. - завантажити

Протокол №2 2013 н.р. - завантажити

Протокол №3 2013 н.р. - завантажити

П Е Д Р А Д И   2011-2012 н.р.

Серпень              1. Моніторинг організації навчально – виховного процесу школи за 2011 – 2012 н.р.

2. Затвердження плану роботи школи на 2011 – 2012 н.р.

3. Затвердження плану роботи  педагога – організатора на 2011 – 201 н.р.

4. Затвердження плану роботи бібліотеки на 2011 – 2012 н.р.

Листопад           1. Сучасні технології навчання школярів на уроках англійської мови як фактор розвитку творчої                                                            особистості школяра.

2. Про виконання рішень попередніх педрад

Січень                 1. ІКТ - компетентність як запорука розвитку креативної особистості педагога. Ярмарок педагогічних

ідей.

2. Рівень якості знань школярів 2 – 11 класів за результатами І семестру.

Квітень               1. Формування національно-патріотичної свідомості школяра в умовах модернізації національної

системи освіти.

2. Про підсумки атестації педагогічних працівників.

3. Про організацію ДПА в 4 класі.

4. Про вибір предмету ДПА в 9 класі.

5. Про організацію проведення підсумкових контрольних робіт в 11 класі.

6. Про організацію навчальних екскурсій та навчальної практики для учнів 5 – 8, 10 класів.

Травень              1. Про закінчення учнями 1 – 3 класів навчального року і перевід їх до наступних класів.

2. Про результати ДПА в 4 класі , перевід учнів 4 класу до наступного класу.

3. Про організацію оздоровлення обдарованих та талановитих дітей в пришкільному таборі.

Червень               1. Моніторинг якості знань учнів школи за 2011 – 2012 н.р.

2. Про закінчення учнями 5 – 8 , 10 класів навчального року і перевід їх до наступного класу.

3. Про закінчення учнями 9 класу школи ІІ ступеню  і випуск їх із школи.

4. Про закінчення учнями 11 класу школи ІІІ ступенів і випуск їх із школи.

5. Про нагородження учнів 5 – 11 класів Похвальними листами  “ За особливі успіхи у навчанні”,

“ За високі досягнення у вивченні окремих предметів”

***********************************************************************************************************

«Раді вас вітати»

Саме так розпочався  семінар - практикум  вчителів початкових класів в Новопідкрязькій ЗОШ І –ІІІ ст. , який відбувся 29 листопада 2011 року, на  тему  «Освіта для сталого розвитку та місце в ній креативного вчителя школи І-го ступеню».

Мета  семінару :  ознайомити з дослідом роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів з питання реалізації основних положень освіти для сталого розвитку. Визначити місце і роль вчителів початкових класів у формуванні креативної особистості школяра майбутнього.

Ключовим моментом семінару став методичний інсайт «Прогресивна дискусія «Освіта сталого розвитку та місце в ній креативного вчителя початкових класів».

"Освіта сталого розвитку – це основа нашого спільного сталого майбутнього"

До такого висновку дійшли учасники семінару, оцінивши його підготовку та проведення  високим  балом.