с. Новопідкряж. Новопідкрязький НВК

Правила прийому в ДНЗ

Правила прийому дітей  дошкільний в навчальний заклад

1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження, посвідчення потерпілого внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, які їх замінюють, із Статутом дошкільного навчального закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

3. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину,санаторного лікування, під час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період.

4. Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі.

5. Дошкільний навчальний заклад забезпечує збалансоване 3-х разове харчування дітей.

6. Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі старшою медичною сестрою.

Батьки зобов'язані:

- Віддавати дитину вихователю і забирати дитину безпосередньо у вихователя.

- Приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною.

- Дотримуватись режиму роботи дошкільного навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно.

- Своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності.

- У разі відсутності дитини більше 3-х днів надавати довідку від лікаря про медичне обстеження і можливість відвідування нею дитячого колективу.

Батьки мають право:

- Вносити пропозиції щодо роботи педагогічних працівників та обслуговуючого персоналу з дітьми.

- Відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи.

- Заслуховувати звіти керівника про роботу дошкільного навчального закладу.